Piec gazowy Immergas dwufunkcyjny Victrix Maior 3,5-34,2kW kondensacyjny na forum

Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 35kW, Zasilanie: GZ50, Zakres: 31-40kW,

SKU: ISM-01-13708 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Piec gazowy Immergas dwufunkcyjny Victrix Maior 3,5-34,2kW kondensacyjny o parametrach: Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 35kW, Zasilanie: GZ50, Zakres: 31-40kW,Firma Immergas powstała 5 lutego 1964 roku jako urzeczywistnienie marzeń jej założycieli o dostarczaniu na rynek produktów będących połączeniem nowatorskich rozwiązań technicznych, niezawodności i wyjątkowego włoskiego designu. Już od 50 lat opracowuje systemy i produkty zapewniające ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie, dostosowane do najbardziej zróżnicowanych potrzeb.

Dziś firma obecna jest w ponad 40 krajach, posiada 9 oddziałów w Europie i jeden w Chinach. Współpracuje z największymi firmami dystrybucyjnymi na świecie, inwestuje w nowe fabryki oraz rozwój najnowocześniejszego zaplecza technologicznego. Każdego roku Immergas wprowadza na rynek nowe modele urządzeń, niejednokrotnie wyznaczając nowe kierunki rozwoju branży.

Rok 2014 to jubileusz 50-lecia istnienia firmy Immergas na rynku. To także ważny kamień milowy w jej historii zaakcentowany odświeżeniem wizerunku, zmianą logotypu oraz elementów identyfikacji marki.

Dodatkowe informacje:

Kocioł gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 3,5-34,2 kW dla c.o. oraz ciepłej wody użytkowej z wydatkiem do 16,3 l/min dla delta T 30 stopni.

Jest to źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych o powierzchni nawet do 400 m2 wybudowanych zgodnie z normą WT2017 lub starszych budynków o powierzchni do 300 m2. 

Szeroki zakres modulacji palnika wraz z niską mocą startową sprawia, że w połączeniu z regulatorem pogodowym kotły z tej serii są najlepszym wyborem, dla osób szukających oszczędnego pieca gazowego do mieszkania lub domu gdzie nie ma miejsca na zasobnik ciepłej wody. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia czy niewielka kotłownia.

To, co najważniejsze:

 • w pełni elektroniczne płynne sterowanie mocą w zakresie c.o. to komfort i bezpieczeństwo użytkowania,
 • elektroniczna pompa C.O. o wysokiej wydajności gwarantuje niskie rachunki za energię elektryczną,
 • funkcja Boost dla ciepłej wody użytkowej – szybszy star i ciepła woda szybciej w stosunku do zwykłych kotłów dwufunkcyjnych,
 • wbudowana regulacja pogodowa – wystarczy dokupić czujnik zewnętrzny,
 • przystosowany do zasilania wodą wstępnie podgrzaną (kolektory słoneczne, fotowoltaika).
 • identyczny rozstaw przyłączy pozwala na wykorzystanie pieca Maior jako zamiennika dla starszych urządzeń Eolo Star i Eolo Mini,
 • wydajny wentylator systemu spalinowego pozwalna na przyłączenie do szachtu o długości do 32 m.
Zakres dostawy obejmuje
 • kocioł gazowy Victrix Maior 35 TT 1 Erp uzbrojony w elementy:
  • energooszczędna pompa obiegowa o ciśnieniu 0,37 bara przy wydajności 1000 l/h,
  • naczynie wzbiorcze 7,1 l,
  • grupa bezpieczeństwa c.o.
Waga: 36 kg

Gwarancja producenta: 2 + 3 lata po uruchomieniu przez uprawnionego instalatora marki Immergas.