Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec70 560W powierzchnia 8m2 na forum

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 8m2,

SKU: ISM-01-08465 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec70 560W powierzchnia 8m2 to gotowe zestawy wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Składa się z ultra-cienkiego przewodu grzejnego przymocowanego do siatki z włókna szklanego pokrytej warstwą folii aluminiowej.

System jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i stanowi ogrzewanie bezpośrednie. Montaż bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową.

Dodatkowe informacje:

Elektryczna mata grzewcza WoodTec marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod panelami lub deską warstwową. Szerokość rolki to 0,5 m.

Moc 70W/m2 pozwala na zastosowanie tych mat jako ogrzewania zasadniczego w budynkach z izolacją według normy WT2017. W budynkach starszych lub o słabszej izolacji maty pod panele mogą być stosowane jako ogrzewanie wspomagające lub stosowane do uzyskania efektu ciepłej podłogi.
W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu drewna.

Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

Gwarancja producenta: 10 lat