Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec140 1120W powierzchnia 8m2 na forum

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 140W/m2, Powierzchnia: 8m2,

SKU: ISM-01-21701 Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Mata grzewcza pod panele ELEKTRA WoodTec140 1120W powierzchnia 8m2 to gotowe zestawy wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Składa się z ultra-cienkiego przewodu grzejnego przymocowanego do siatki z włókna szklanego pokrytej warstwą folii aluminiowej.

System jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i stanowi ogrzewanie bezpośrednie. Montaż bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową.

Dodatkowe informacje:

Elektryczna mata grzewcza WoodTec marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod panelami lub deską warstwową. Szerokość rolki to 0,5 m.

Dzięki mocy 140W/m2 maty z tej serii można zastosować w każdym budynku z podstawową izolacją cieplną jako podstawowe źródło ogrzewania
W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła pod panelami.
Podstawowy typoszereg mat Woodtec140 obejmuje gotowe maty o powierzchni od 3 do 10 m2. Jeżeli powierzchnia pomieszczenia jest większa, stosuje się kilka mat podłączonych do wspólnego regulatora. Pod jeden regulator można podłączyć maty WoodTec140 o łącznej powierzchni do 25 m2. Przy większych powierzchniach należy zastosować dodatkowy przekaźnik lub kolejny regulator.

Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

Gwarancja producenta: 10 lat