Mata grzewcza Elektra WoodPack70 1330W powierzchnia 19m2 regulator adaptacyjny na forum

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 19m2,

SKU: ISM-01-Z0375 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Mata grzewcza Elektra WoodPack70 1330W powierzchnia 19m2 regulator adaptacyjny to gotowe zestawy wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Składa się z ultra-cienkiego przewodu grzejnego przymocowanego do siatki z włókna szklanego pokrytej warstwą folii aluminiowej.

System jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i stanowi ogrzewanie bezpośrednie. Montaż bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową.

Dodatkowe informacje:

  WoodPack70 to kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego pod panele (lub parkiet drewniany) składający się z mat grzewczych i osprzętu. Mata WoodTec70 sprawdzi się jako ogrzewanie zasadnicze w dobrze ocieplonych budynkach (w/g standardów WT2017) oraz do ogrzewania dodatkowego i zapewnienia komfortu ciepłej podłogi w budynkach o niższym standardzie izolacji termicznej.

  W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty WoodTec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu paneli (drewna).

  To, co najważniejsze:
  • Bezpieczeństwo użytkowania – wszystkie krytyczne połączenia elektryczne zrobione są i zabezpieczone na etapie produkcji oraz poddane testowi przy napięciu 2500V,
  • adaptacyjny regulator temperatury posiada funkcje uczenia się bezwładności cieplnej pomieszczenia. Dzięki temu korzystając z funkcji programatora tygodniowego, użytkownik ustawiając oczekiwane temperatury na wyznaczoną godzinę i dzień tygodnia, nie musi dodawać poprawek na czas nagrzewania. Po kilku dniach regulator automatycznie dobierze porę wcześniejszego załączenia, aby o wyznaczonej godzinie panowała docelowa temperatura. Jest to funkcja spotykana tylko w regulatorach wysokiej klasy.
  • Bardzo prosty montaż. Zobacz na filmie jak łatwo zamontować ogrzewanie podłogowe pod panelami:
 • :
Dodatkowe informacje dotyczące przygotowania podłoża, montażu i podłączenia maty znajdziesz w dokumentacji technicznej.
Zawartość pakietu

 • maty grzewcze Elektra z serii WoodTec70 8 m2 i 11 m2 o grubości 2,8 mm i szerokości 0,5 m – jednostronnie zasilana – zobacz jak łatwo podłączyć.
 • adaptacyjny regulator temperatury ELEKTRA OCD4 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),
 • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
 • rury peszlowe łączące maty z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator,

Gwarancja producenta (polski producent)

 • mata grzewcza (polski producent): 10 lat,
 • regulator temperatury: 2 lata.