Sterownik ogrzewania OWD5 Toruń

Adaptacyjny, internetowy regulator OWD5 – opis wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w jednym urządzeniu zalety rozwiniętego termostatu programowalnego z opcją bezprzewodowego regulowania przez tablet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami CO.

Wyposażony jest w działający na dotyk panelo wymiarach dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk wyświetlacz i bezprzewodowe sterowanie za pomocą internetu. Ma opcję programowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz tygodniowym. Sterownik nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub rozłączyć ogrzewanie, by osiągnąć żądaną ciepłotę o określonej porze dnia. Schemat ustawiania programów obejmuje 6 wydarzeń w trakcie doby. Istnieje opcja przypisania do każdego zdarzenia różnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • duża precyzja utrzymywanej ciepłoty,
  • opcja dostosowania – nabywa wiedzy o czasie reakcji schematu ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu wie kiedy należy uprzednio włączyć układ grzewczy aby osiągnąć ustaloną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • bezprzewodowe regulowanie przez tablet – bezprzewodowa weryfikacja i opcja wahnięć ciepłoty bez uzależnienia od miejsca gdzie się znajdujesz – starczy zainstalować aplikację na telefon – możesz sterować aż kilkoma sterownikami z tej samej apki.
  • całościowa obsługa w języku rodzimym,

Termostat przesyłany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz przewodowym czujnikiem podłogowym.

Podzespołowa osłona umożliwia montaż w ramkach innych producentów np dla zespolenie z załącznikami oświetlenia.