Mata grzejna ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Elektryczna mata grzewcza marki Elektra w komplecie MDPACK100 WiFi to mariaż maty grzejnej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym regulowaniem i akcesoriami do montażu. Jest to propozycja dla zainteresowanych, którzy wypatrują możliwości bezprzewodowej kontroli i sterowania systemu grzejnego. Pomysł zda egzamin w sytuacji, gdy wracamy do mieszkania o różnych porach i pragniemy sobie bez względu na wskazania regulatora tygodniowego zagwarantować optymalną temperaturę. Zestaw ten jest także najlepszym pomysłem do grzania wnętrz w domkach letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu ustawianiu możesz załączyć grzanie przed przybyciem.

Atuty:

-samoprzylepna siatka – uefektywnia układanie i zapobiega przesuwanie przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – jest możliwość umieścić ją w kleju bezpośrednio pod kaflami bez podnoszenia poziomu podłogi,

-wydajność grzewcza 100 W/m2 – oferowana do ogrzewania zasadniczego jak również do pracy okresowej w budynkach według wytycznych izolacji od 2017 roku i jako grzanie dodatkowe zapewniające wrażenie ciepłej podłogi w innych domach.

-dotykowy ekran z prostym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna Elektra MDPACK dostarczana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej klejony nośnik można docinać by dopasować do każdego rozkładu podłogi. Dokładne informacje odnoszące się do aplikacji maty i programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zakres kompletu:

-mata grzejna Elektra z grupy MD100 – jednostronnie zasilana.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-sensor przewodowy temperatury podłoża,

-rury peszlowe spajające matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod programator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (produkowana w Polsce): 20 lat,

-czujnik temperatury (produkowana w Danii): 2 lata.