Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i zdanym obsługiwaniem oraz elementami do montażu. Jest to oferta dla klientów, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, gdy wracamy do mieszkania o różnorakich porach i pragniemy sobie bez względu na nastawy programatora tygodniowego zapewnić komfortową temperaturę. Zestaw wskazany jest również najlepszym pomysłem do ogrzewania wnętrz domów wakacyjnych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu możemy włączyć ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najistotniejsze:

– samoprzylepna siateczka – upraszcza układanie i zabezpiecza przed przesuwaniem maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – można ją umieścić w kleju prosto pod płytkami bez podnoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – duża moc sprawia, że jest przeznaczona do grzania głównego, oraz do okresowego dając szybkie nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny ekran z prostym menu to łatwość uruchomienia oraz eksploatacji,

– moduł WiFi – umożliwia bezprzewodowo obsługiwać i prościej nastwić programator tygodniowy – bezprzewodowe regulowanie można przeprowadzić przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza oferowana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można docinać by dopasować do dowolnego układu podłogi. Dokładne informacje dotyczące montażu maty i regulatora wystarczy odszukać w instrukcji dostarczanej wraz z kompletem.

Zawartość zestawu:

– mata grzejna Elektra z rodzaju MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– regulator z ekranem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i programatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy czujnik temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.