Bojler zasilany energią elektryczną Slim 50L 360x810mm


Pojemnościowy zasilany prądem podgrzewacz c.w. typu Slim jest odpowiednio skonstruowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki małej średnicy – 360mm zabiera dużo mniej miejsca niż powszechnie dostępne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do instalacji nad źródłem pozyskania c.w.u.. Ogrzewacz elektryczny Kospel Slim 40L360x690mm posiada moc nominalną 2000W i zasilany jest prądem 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja zbiornika. Wytworzony jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalistyczną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Warstwa izolacyjna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to dużą wytrzymałość pojemnika oraz niższe koszty użytkowania z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Bojler elektryczny Slim mają możliwość sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 stopni C. Dodatkowo wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny pozwala na ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem smartfona i aplikacji producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z urządzenia.