Klimatyzator Split Saunier Duval SDH

Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, przeznaczone do budynków mieszkaniowych, biurowych i pensjonatów.
Wysoka sprawność i niskie zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone klasą energetyczną A++. Dzięki temu jest znakomitą propozycją dla firm, które poszukują klimatyzatora służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła sprawia, że ogrzewanie budynku jest dwu krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH 17-035 NW polecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od15 do 80m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Zestaw zawiera także pilota na podczerwień.Natychmiastowe chłodzenie budynku zapewnia wbudowanywentylator. Niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje pompa ciepła o sprawności 2,5:1.
Zakres dostawy: klimatyzator jednostkę wewnętrzną Saunier Duval 17 NWI, wymiennik jednostkę zewnętrzną Saunier Duval 17-NWO,programator IR, instrukcja montażu.

http://sklep.eo.net.pl/o/klimatyzator-mono-split-saunier-duval-grzewczo-chlodzacy-6457kw