Nagrzewnie wodne powietrza w zestawie Leo Due 40

Nagrzewnica pomieszczeń w zestawie z termostatem przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztat, sklepy.
Efektywność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w pomieszczeniu oraz od prędkości obrotowej wentylatora. Układ zasilania musi zagwarantować także wymaganą ilość ciepłej wody w ilości np. 800 l/h.

Przykładowym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Duo 90.

Ten zestaw będzie optymalne dla osoby która chce kupić kompletny system. Najważniejsza kwestia to ta że ten pakiet posiada wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do montażu. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem wentylatorów, dedykowane elastyczne rury a także rozdzielacz sygnału sterującego. Taki zestaw gwarantuje uniknięcia wpadki pod czas instalacji. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach zestawu.
Krytyczną sprawą jest prawidłowy dobór nagrzewnic w taki sposób aby zapewnić właściwą moc grzewczą do kubatury pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba uwzględnić ilość potrzebnego ciepła, temperaturę zasilania. Szczegółowy opis procedury znajdziesz w poradniku jaka nagrzewnica powietrza. Nagrzewnice w zestawachLeo możesz zamówić w najlepszych sklepach internetowych oraz klasycznych nie tylko w Poznaniu.